MENÜ

İnşaat ve Taahhüt

Firmamız sizlerin talepleri doğrultusuna yurt içi ve yurt dışında amaç ve konuları ile ilgili her türlü özel ve resmi inşaat işleri yapmaktadır. İnşaatlar ile ilgili harfiyat ve müteahhitlik hizmetlerinde de bulunan firmamız, resmi ve özel olarak da inşaat ihalelerine katılarak taahhütte bulunabilmektedir. Betonarme yapılar haricinde talepler doğrultusunda ahşap bina inşaatı, prefabrik evlerin yapımı da firmamız tarafından yapılabilmektedir.

İnce Metal Mekanik İnşaat San. Ltd. Şti. sektördeki uzun yılları aşkın deneyimi ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planta tutmuştur. Kalite ve dürüstlük ilkesinden asla ödün vermeden günümüze kadar üstlendiği tüm taahhütleri başarı ile zamanında tamamlanmıştır. Son yılların gelişen bilgi teknolojilerine ayak uydurarak müşterilerinin gelişen ihtiyaç ve inşaat sektörü alanındaki taleplerini de hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Firmamız tüm işlemleri için özellikle teknik ve idari alt yapısını güçlendirmiş ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

İnce Metal Mekanik İnşaat San. Ltd. Şti. bilgiyi, deneyimi ve teknolojiyi harmanlayarak hayata geçirdiği projelerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi kendisine misyon edinmiştir.İnce Metal Mekanik İnşaat San. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana, inşaat yatırımlarını her alanda sürdürmeye devam etmektedir.

web tasarım : webzane