MENÜ

Kurumsal

İnce Metal Makanik Elektrik Ltd. Şti. faaliyet alanlarında uzun yıllardır bulunması neticesinde elde ettikleri tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamız müşterilerinin taleplerine cevap vermeyi hedeflemiştir. Zamanın değerine inanarak sizlere sunmuş olduğumuz taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede teslim etmeyi daima amaçlamaktayız.

Metal ve Mekanik tesisat sektöründe uzman bir ekip ile faaliyetlerimizi sürdürmekte ve gelişen teknolojiyi mühendislik ilkeleri doğrultusunda daima takip etmektedir. Faaliyetlerini genellikle Karadeniz Bölgesinde sürdüren firmamız taleplerin artması ve oluşan geniş hizmet ağı sayesinde ülkemizin her köşesine de hizmet verebilmektedir.

İnce Metal Mekanik, çizgisi, yeni fikirleri, deneyimli kadrosu ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem verip problemleri kaliteli ve hızlı çözümlere dönüştürür.Şirketimizin ana hedefi proje çözümlerini mühendislik prensipleri ışığında ekonomik yönlendirmeyle sorunsuz sonuca ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

web tasarım : webzane