Turkish English Deutsch French Arabic Russian

Dolu Kare Demir Çeşitleri

Dolu Kare Demir Çeşitleri

  • Kaliteli Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Yerli Üretim
  • Güvenli Alışveriş

Kare dolu demirler demir çelikte özel olarak üretilerek farklı birçok alanda kullanılmakta olan çeşitlerdir. Kendi içinde de çeşitlere ayrılan ürün ayrıca yüksek direnç özelliğine de sahip olması ile bilinmektedir.

Kare Dolu Demir Nedir?

Soğuk çekim özelliği ile üretimi yapılan kare dolu demirler kolay şekillendirilebilme özelliğine de sahiptir. Kare dolu demir soğuk çekim özelliği ile de mukavemeti yüksek olan ürünlerdir. Pürüzsüz dış yüzeye sahip olan ürünümüz imalat sektörü içinde önemli bir değere sahiptir.  Üretimin yanı sıra genel montaj alanlarında da dikkat çeken özellikleri sunan kare dolu demirler kapı ve pencere gibi alanlardaki koruyucu uygulamalarda da yer açılabilmektedir.

Alım işlemlerinde ise üretici firma seçimine önem vererek özellikle stok haddine sahip olan üretici seçimine önem vermeniz önerilir. İnce Metal olarak yılların deneyimi ile gerçekleştirdiğimiz üretimlerde kaliteden ödün vermemenin yanı sıra ihtiyacınızı karşılayacak stok içeriğine de sahip olmayı sürdürmekteyiz.

Demir çelik ürünlerinde dikkat çeken kare dolu demir farklı çeşitlerin oluşumuna yer açılan üründür. Bu ise kolay işlenebilir olmasından kaynaklanmaktadır.

Kare Dolu Demir Kullanım Alanları

Kare dolu demirler üretim ve imalat sektörü içinde önemli değere sahip olan ürünlerdir. Kare dolu demirlerin kullanım alanları oldukça geniş olmak ile beraber pencere ve kapılarda kullanılan ve güvenlik için önemli değere sahip korkuluk yapımlarında dikkat çeker.

Bunun yanı sıra çeşitli süs işlerinde de de kullanımı mümkün olan ürün iskelelerin yapımında ve inşaat sektörü içinde yer alan çeşitli yapıların inşasında kullanılır.

Ürünümüz soğuk çekme işlemi ile üretilmiş olması sebebi ile kolay şekil alabilmektedir. Bu ise ürün kullanımının da genişlemesine etki eden önemli bir etken olmaktadır.

İnce Metal olarak üretimini yapmakta olduğumuz kare demir dolu ürünlerimizde değişen ebat gruplarını sizlere sunuyoruz. Kaliteli üretim anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz üretimlerimizde konusunda uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleşmekte olup aynı zamanda geniş stok tedarikine de sahibiz.

Instagram
Instagram