Turkish English Deutsch French Arabic Russian

Kare Profil

Kare Profil

  • Kaliteli Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Yerli Üretim
  • Güvenli Alışveriş

Birbirinden farklı boyutlarda sunulan, birçok kare boyutta ki profillerle beraber üretimler sunulmaktadır. Hızlı bir üretim noktasında, standart boyutlarda ki üretimleri hazır hale getirerek stoklarda tutmaktayız ve bu sayede isteklerinizle beraber direkt sizlere sunabilmekteyiz. Birbirinden farklı boyutlar ya da standart dışı özel boyutlardaki isteklerinizde bizlere doğrudan ulaşarak, hızlı ve güvenli bir üretim tesisatımız içerisinde projelerinize en uygun şekilde üretimler sağlayabilmekteyiz.

Tüm projelerinizde, başlangıçtan bitişe kadar ki tüm süreçlerde sizlere en iyi şekilde destek sağlayabiliriz. Bu sayede istediğiniz en iyi şekilde ideal çözümler sunabilirken, kare profil üretimlerinde gerekli kalite kontrol, paslanmaması ve dayanıklılık amaçlı sağlanmaktadır. Üretim kalitesinde her zaman eş değer şekilde sizlere en iyi kare profil üretimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Piyasadaki rekabetçi fiyatlara karşı Karaca Metal, en iyi fiyat politikası ile birlikte siz değerli müşterilerini düşünür ve kare profil üretimlerinin tamamında istediğiniz şekilde üretimler sağlarken en iyi fiyat garantisini de sizlere sunabilmekteyiz. İrili ufaklı tüm projelerinizde sizlere destek sunar; kare profile dair tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Kare Profillerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Çelik çerçevelerinde genel olarak kullanımı bulunan kare profiller, çoklu yönlerde yüklemelerde kullanılmaktadır. Verimli şekillere sahip olması sayesinde kare profillerin çok eksenli yüklemeleri vardır. Bunlarla beraber en az 2 ya da daha fazla enine kesitin olmasıyla birlikte güçlü bir yapıya sahip olmaktadır.

İstenilen kare profil ağırlıklarını veya istenilen kare profil uzunluklarını yapabiliyoruz. Standartların dışına çıkarak üretebildiğimiz bu ağırlık ya da uzunluklarda, İnce Metal özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Yapısal anlamda inşaat sektörünün birçok alanında kare profiller kullanılmaktadır. Çatı yapımı en büyük örneklerden biridir. Direkt olarak kare profillerden faydalanılmaktadır. Gemi yapımı gibi alanlarda da doğrudan yapısal özelliğinden faydalanılarak, kare kutu profil, kare kesitli profil modelleri kullanılır.

Makine iamalat, sanayi ve ağır sanayi endüstriyel alanlarının tamamında kullanımı yaygın olmasıyla bilinen kare profiller, aynı zamanda otomotiv sektöründe de doğrudan birçok alanda kullanıma ihtiyaç bulunur. Mobilyalarda istenilen boyutlarda şekilleri vermek amaçlı mobilya sektöründe de yaygın bir kullanımı söz konusudur.

Instagram
Instagram