Turkish English Deutsch French Arabic Russian

Köşebent Çeşitleri

Köşebent Çeşitleri

  • Kaliteli Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Yerli Üretim
  • Güvenli Alışveriş

Köşebentler, iki tarafından birine yatırıldığında L şeklini alan bir hadde ürünüdür. Alüminyum olan çeşitleri iç tasarım gibi alanlarda kullanılmaktadır. Haddeleme işlemiyle üretilen bu ürünler, birçok kullanım alanına sahiptir. Tamirat ve imalat ürünü olarak tercih edilmekle birlikte, onarım projelerinde de kullanımı mevcuttur. En büyük avantajı ise diğer metal ürünlere göre daha uygun fiyatta olmasının yanı sıra projelere güç ve sağlamlık kazandırma özelliğine sahiptir. Köşebent çeşitleri ve fiyatları İnce Metal´in yüksek kalitesinin dışında çeşitli avantajlarla sizleri bekliyor.

Köşebentler, T şeklinde olan yapısal üründür. Düz karbon çelikten üretilen bu ürünler sıcak haddeleme işleminden geçmektedir. Böylelikle ürüne sağlamlık ve dayanıklılık kazandırılmaktadır. En büyük avantajlarından biri ise kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesinin kolay olmasıdır. Bu sayede proje aşamasında kullanım yönünden oldukça ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. Küçük ya da büyük fark etmeden her projede en büyük destekçiniz olan İnce Metal, köşebent çeşitleri ve fiyatları odağında geniş ürün yelpazesini sizlerle buluşturarak çeşitli avantajlara yer vermektedir. Firmamızda bulunan köşebent çeşitleri yüksek inşaat mukavemetine sahip olma özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Bu yüzden köprü, gemi, kiriş ve endüstriyel alanda kullanımı mevcuttur. Aynı zamanda köşebent demir fabrikası hizmetini sizlerle buluşturan firmamız, ürünlerinin her birinde kullanım ömürünün uzunluğunu garanti etmektedir.

Köşebent Kullanım Alanları ve Kalitesi

Köşebentler, kullanım alanlarına göre sektörel farklılıklar içermektedir. Özellikle alüminyum olanlar, iç tasarım ürünü olarak çeşitli mimari döşemeler ve kalıplarda tercih edilmektedir. İnşaatların en genel ürünlerinden olmakla beraber, yapısal destek olarak kullanılmaktadırlar. Bunların rafların yapımında kullanımı da oldukça yaygındır. İnce Metal, her ürününde olduğu gibi köşebent çeşitleri ve fiyatları kapsamında da geniş ürün yelpazesini hizmetinize sunarak birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Sürekli gelişim ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile %100 memnuniyeti garanti etmektedir. Köşebent boyutları ve ağırlıkları ihtiyaçlarınıza göre şekillenirken, birçok çeşidi bünyesinde barındırmaktadır.

Instagram
Instagram