Turkish English Deutsch French Arabic Russian

Sanayi Borusu

Sanayi Borusu

  • Kaliteli Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Yerli Üretim
  • Güvenli Alışveriş

Sanayi borusu olarak adlandırılan özel üretime sahip ürünler çeşitli sektörlerde ve özellikle de sanayide en sık kullanılan ürünler arasındadır. Son derece dayanıklı olan sanayi borusu modelleri arasında metal, siyah, çelik boru ve demir boru gibi çeşitler yer almaktadır. Sanayi boru fiyatı belirlenirken ürünlerin türleri göz önünde bulundurulur.

Metal boru fiyatları ile demir boru fiyatları arasında belirli farklılıklar mevcuttur. Genel olarak dış çapı 13 mm ile 219 mm arasında değişebilen bu ürünlerin kalınlıkları ve diğer teknik özellikleri de siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilir. 0.50 mm ile 8.00 mm arasındaki ürünler de üretilebilmektedir. Sanayi borularının standart olarak belirlenen boyutları 6 metre olarak ön plana çıkmaktadır. Fakat yine isteğinize uygun olabilecek şekilde 3.40 m ile 12.80 m arasında değişebilecek boyutlar da tasarlanabilmektedir.

Sanayi Borularının Teknik Özellikleri Nelerdir?

Galvaniz kaplamalı, koruyucu yağlı ve boyalı olarak 3 farklı türdeki alternatif ile sunulan sanayi boruları, kullanım alanlarına göre özel olarak tercih edilmelidir. Sıcak olarak haddelenmiş ürünlerin galvanizlenmesi ile ortaya çıkan ürünler son derece uzun ömürlü, korozyona ve benzeri olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Bununla birlikte su bazlı olan boyaların da tercih edildiği boru alternatifleri vardır. Siyah, gri ve kırmızı gibi renk alternatifleriyle karşılaşabilmeniz mümkündür. Koruyucu yağ ile kaplanan ürünler de alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Soğuk şekilde haddelenen bu ürünler koruyucu yağ katmanı ile birlikte sizlere sunulur.

Bu tür borular, kullanım amaçlarına ve kullanılacakları alanlara göre düz uçlu ya da kaynak ağızlı olarak da tercih edilebilmektedir. Bu özelliklerin incelenmesi ve seçimlerin yapılması ise profesyonel desteğine de ihtiyacı doğurabilir. İnce Metal firmamız sizlere seçim esnasında profesyonel bir destek sunmaktadır. Satın alım sürecinde aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanayi Borularının Kullanım Alanları Nelerdir?


Sanayi borusunun kullanım alanlarının arasında inşaat ve çelik konstrüksiyon gibi alanlar yer almaktadır. Bu alanlarda ana taşıyıcı olarak kullanılabilen ürünler uzun bir kullanım ömrü imkanını sizlere sunarlar. Çit yapımı, çeşitli sanayi tesisleri ve mobilya sektörü de ürünlerin kullanım alanları arasında yer almaktadır. Otomotiv sektörü, tekstil üretim alanları ve ev aletleri de boruların aktif bir şekilde kullanıldığı alanlar arasında yer almaktadır. Geniş kullanım alanı olan bu ürünleri kullanım alanlarına göre doğru şekilde seçmek yeterli olacaktır.

Dayanıklı ve işlevsel olmaları sebebiyle tercih edilen sanayi boruları arasından seçim yapmak isterseniz firmamız sizlere güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz boruları seçebilmeniz konusunda destek verecektir. Ürünler farklı boyutlarda ve teknik özelliklerde tasarlandıkları için fiyatlandırmalar arasında da farklılıklar meydana gelebilmektedir. Sanayi boru fiyatları arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek olan seçenekler yer alabilmektedir. Ürün fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi için ekibimiz sizlere gerekli hizmeti sunacaktır. Bu fiyatları belirleyen temel unsurlar arasında ölçü, boy, ağırlık, sipariş miktarı ve daha pek çok farklı detay bulunmaktadır. Siyah boru fiyatları da diğer tür borulara göre farklı olabilmektedir.

İnce Metal güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünler ölçüleri, boyutları ve teknik özellikleri çerçevesinde farklı şekilde ele alınmaktadır. Endüstriyel projeler odağında çok yönlü olabilen sanayi borularını satın almayı tercih edebilirsiniz. Önceden kesilmiş olan ve özel bir şekilde tasarlanan sanayi borularını hizmetinize sunarken aynı zamanda dilediğiniz ölçülerde tasarlanabilecek ve özel fiyat seçenekleriyle sizlere sunulabilecek olan ürünleri de sizlerle bir araya getirmekteyiz.

Yüksek kalite standartlarına uygun olabilecek şekilde tasarlanan ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ürünler arasındadır. Talep ettiğiniz özelliklere göre üretimlerimizi gerçekleştirerek projelerinizin hız ve güven kazanabilmesini sağlamaktayız. Her ürünümüzde olduğu gibi bu ürünlerimizde de sizlere özel fiyat seçenekleri sunmaktayız. Müşteri odaklı bir şekilde stratejiler geliştirerek hizmet kalitemizi her geçen gün bir üst noktaya taşımaktayız.

Instagram
Instagram